Dostań 3 dni darmowego oglądania!

Prosimy wypełnić wszystkie pola

Ponad 120 kanałów

Archiwum 14 dni

Ponad 3000 filmów

Multiroom

Kanały Erotyczne

Kanały HD

Polska telewizja za darmo przez Internet jest możliwa! Wystarczy skorzystać z próbnej wersji PolBox.TV, by cieszyć się z najszerszego pakietu premium, bez ponoszenia kosztów!

Jak działa telewizja za darmo przez Internet w PolBox.TV?

To bardzo proste, wystarczy bowiem wypełnić formularz na stronie, aby szybko otrzymać darmowe dostęp do polskiej telewizji na żywo online. Dostęp do wersji próbnej zostaje przyznany bardzo szybko, a po jego przyznaniu można się cieszyć przez aż 3 dni najlepszym pakietem premium. Dostęp do okresu próbnego otrzymać można tylko raz i jest to idealna sposobność na to, aby sprawdzić, jak wysoką jakość zapewnia oglądanie polskiej TV na żywo przez Internet. Jesteśmy przekonani, że zachwycisz się naszą usługą i zechcesz ją mieć na stałe.

Korzystając z okresu testowego, niczym nie ryzykujesz, ponieważ usługa jest zupełnie za darmo. Za to możesz bardzo wiele zyskać, ponieważ polskojęzyczna telewizja przez Internet to doskonały sposób na kontakt z ojczyzną, w czasie pobytu na emigracji.

Co można robić w czasie korzystania z okresu próbnego za darmo?

W czasie okresu testowego będziesz korzystać z najszerszego pakietu premium. Nie będziesz więc miał żadnych ograniczeń i uzyskasz dostęp za darmo do:

  • Ponad 120 polskich kanałów transmitowanych na żywo – będziesz mógł oglądać dokładnie to samo, co w tym samym czasie ogląda twoja rodzina i przyjaciele w Polsce. Telewizja w PolBox.TV, także w okresie próbnym za darmo, to także gwarancja uzyskania dostępu do szerokiej grupy stacji telewizyjnych i programów. Będziesz mógł więc za darmo obejrzeć kanały sportowe, informacyjne, dokumentalne i wiele innych, a to wszystko w polskiej wersji językowej!
  • Archiwum programów telewizyjnych – w każdym momencie będziesz miał możliwość obejrzenia programów, po czasie ich emisji.  Telewizja PolBox.TV umożliwia oglądanie transmisji programów nawet sprzed dwóch tygodni.
  • Funkcji Multiroom – zapewnia ona możliwość oglądania telewizji nawet na trzech urządzeniach jednocześnie. Na każdym z nich będzie można oglądać dowolny kanał. Przykładowo mąż będzie oglądał transmisję meczu na żywo, żona serial obyczajowy, a dzieci najlepsze polskie bajki.
  • Kanałów HD –  polska telewizja PolBox.TV umożliwia dostęp do kanałów najwyższej jakości także pod względem technicznym. Telewizja HD to gwarancja oglądania realistycznych obrazów i słuchania bardzo realistycznych dźwięków.
  • Kanałów dla dorosłych – telewizja PolBox.TV gwarantuje dostęp do szerokiej kategorii programów, w tym takich przeznaczonych wyłącznie dla osób dorosłych.

Dostęp do tych wszystkich funkcji otrzymasz zupełnie za darmo w okresie próbnym! Wystarczy, że skorzystasz z formularza, dzięki czemu będziemy się mogli z Tobą skontaktować i udostępnić Ci telewizję w wersji premium, na okres testowy.

Co zrobić po okresie próbnym?

Polskojęzyczna telewizja za darmo przez Internet transmitowana na żywo poprzez okres testowy PolBox.TV to doskonały sposób, aby zapoznać się z wszystkimi korzyściami tej usługi. W czasie okresu próbnego sam sobie wyrobisz opinię na jej temat i jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł kontynuować korzystanie z PolBox.TV, poprzez wykupienie usługi, a polskojęzyczna telewizja zagości u Ciebie w domu na znacznie dłużej!

Wersja skrócona
O najważniejszym
12
LUT
2024
Dzisiaj jest ten wyjątkowy dzień, kiedy miłość unosi się w powietrzu, a serca biją mocniej niż zwykle! Dowiedzieć się więcej