Numer telefonu*

PIERWSZA NIEOGRANICZONA TELEWIZJA INTERNETOWA ONLINE

Polska telewizja online PolBox.TV

to pewność korzystania z najwyższej jakości usługi. Poprzez PolBox.TV oglądać można polskie programy i kanały telewizyjne w każdym zakątku świata: w UK, USA, Niemczech, Norwegii, Holandii... Do wyboru jest ponad 120 kanałów, w tym wiele jakości HD. Co więcej, polska telewizja online wymaga tylko łącza internetowego, nie trzeba zaś instalować żadnych anten satelitarnych!

Telewizja przez Internet PolBox.TV

to możliwość oglądania polskiej online TV na telewizorze i każdym innym urządzeniu, podłączonym do Internetu. Dodatkowo, polska telewizja online dostępna jest wraz z szeregiem funkcji, takimi jak możliwość dostosowania czasu emisji, skorzystania z archiwum, czy kolekcji filmów wideo.

Polska internetowa telewizja PolBox.TV

to także możliwość dostosowania jakości i treści zarówno dla siebie jak i dla pozostałych domowników. Funkcja HD sprawia, że polskie programy i kanały telewizyjne zostają wyświetlone w nieprawdopodobnie realistycznej wersji. Z drugiej strony tryb EKO pozwoli zaoszczędzić ilość transferu danych.

W PolBox.TV polskiej online TV

można także skorzystać z funkcji blokady rodzicielskiej, dzięki której można mieć pewność, że dzieci nie zobaczą nieodpowiednich dla siebie treści. Polska telewizja online jest także dostępna w opcji Multiroom, dzięki czemu każdy z domowników może w tym samym czasie oglądać to, na co ma ochotę.

Telewizja przez Internet PolBox.TV

to jednak jeszcze więcej możliwości, takich jak dostępność do najbardziej popularnych polskich kanałów radiowych, czy też do interaktywnego programu telewizyjnego.

The best television.Popular for all people.

— TOMASZ

Proponujemy Państwu serwis
nowej generacji – nielimitowaną
polską telewizję online «PolBox.TV».

Teraz można cieszyć się oglądaniem dużej ilości  polskich programów i filmów
bez żadnych ograniczeń,
oszczędzając w taki sposób na abonamencie.
Pakiet
Ilość kanałów
Archiwum
Wideoteka
Multiroom
VoD
Kanały Erotyczne
Kanały HD
15.99 USD / miesiąc
Basic
Ilość kanałów
Archiwum
Wideoteka
Multiroom
VoD
Kanały Erotyczne
Kanały HD
ponad 50 kanałów
21.99 USD / miesiąc
Family
Ilość kanałów
Archiwum
Wideoteka
Multiroom
VoD
Kanały Erotyczne
Kanały HD
ponad 80 kanałów
29.99 USD / miesiąc
Premium
Ilość kanałów
Archiwum
Wideoteka
Multiroom
VoD
Kanały Erotyczne
Kanały HD
ponad 120 kanałów
Czas trwania abonamentu

1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
12 Miesięcy

Dekoder TVBox + Pilot

Stylowy i funkcjonalny odtwarzacz multimedialny TVBox od PolBox.TV posiada wszystkie cechy nowoczesnego uniwersalnego odtwarzacza multimedialnego. *Odległość między dekoderem a routerem nie powinna przekraczać 3 metry. Urządzenia muszą znajdować się na tym samym poziomie. Jeżeli to nie jest możliwe, trzeba podłączyć kabel.
100.00 USD
100.00 USD

Możliwości dostosowania polskiej online TV

do swoich potrzeb są także duże w przypadku wyboru odpowiedniego dla siebie pakietu. Polska telewizja online PolBox.TV jest dostępna od najmniejszej ceny. W dodatku telewizja przez Internet w PolBox.TV ma bardzo bogaty zakres kanałów oraz jest emitowana w wysokiej jakości. Telewizja przez Internet może po prostu zaoferować więcej niż ta za pośrednictwem satelity.

Dodaj trochę pieniędzy do stawki podstawowej

i ciesz się z polskiej online TV z funkcją Multiroom, jakości HD oraz kanałów dla dorosłych. Pakiety Family oraz Premium są stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników.

Polska telewizja online może

być jeszcze tańsza, gdy tylko wybierze się pakiet na dłuższy okres niż jeden miesiąc. Więc można się cieszyć z oglądania polskiej online TV i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze!

Polska telewizja internetowa online w PolBox.TV

to maksimum korzyści w przystępnej cenie oraz mnóstwo funkcji i dodatkowych opcji, które sprawiają, że polska telewizja przez Internet jest dostępna jak nigdy wcześniej.

Wokół platformy PolBox.TV

buduje się wręcz społeczność Polonii rozsianej po całym świecie. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, aby sprawdzić najnowsze promocje i wspólnie z innymi Polakami dzielić się radością z oglądania ponad 120 kanałów telewizyjnych w każdym zakątku na Ziemi.

Wybierz swoje urządzenie

Dekoder
Other
Windows
Online
Android
iOS

DLACZEGO POLBOX.TV ?

Przyjazne ceny
Nasz cel - zaproponować najlepszą jakość w najlepszej cenie. Przekonaj się sam.
Pauza na wakacje
Planujesz wyjechać na wakacje? Możesz skorzystać z usługi zatrzymania abonamentu.
Rabaty socjalne
Dla emerytów, osób niepełnosprawnych i ubogich udostępniamy rabaty socjalne.
Przyprowadź przyjaciela
Zarabiaj swoje pieniądze z każdego skutecznego zaproszenia.
Zawsze i wszędzie
Ponad 120 kanałów telewizyjnych dopasowanych po wszystkie gusty są dostępne dla Ciebie zarówno w domu, w pracy, podczas podróży, jak i w każdym zakątku świata.

ODPOWIEDZI NA POPULARNE PYTANIA

Wystarczy połączenie internetowe, tablet czy telefon i można oglądać telewizję wszędzie tam, gdzie chcesz.
PolBox.TV daje możliwość dostać 3 dni bezpłatnej i jednorazowej próby. Wystarczy wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej.
Tak, w pakecie są dostępne 120 kanałów oraz Wideoteka, zawierająca ponad 3 tysiące filmów i seriali w najwyższej jakości po polsku albo z polskim dubbingiem.
Polska telewizja internetowa w UK, USA, Niemczech, Norwegii, Holandii
Wersja skrócona
O najważniejszym
02
GRU
2021
Za grzeczne zachowanie nagradzamy abonentami PolBox.TV! Dowiedzieć się więcej